ŚLUB

Wasz ślub to szczególne ważny dzień – dla nas jest wyróżnieniem móc być z Wami. Na początek będziemy chcieli Was poznać aby jak najlepiej zinterpretować Wasze wyczucie stylu i stworzyć całkowicie niezapomnianą realizację. Chcemy, żebyście cieszyli się etapami planowania, a następnie pełni relaksu mogli skupić się na celebrowaniu Waszego dnia.

Od pleneru z namiotem w ogrodzie po kilkunastowieczne kościoły – pracowaliśmy w wielu różnych lokalizacjach i zawsze chętnie służymy radą i rekomendacjami.

Bukiet ślubny z pewnością dodaje Pannie Młodej uroku oraz kolorytu w tym ważnym Dniu, dlatego musi być dobrany adekwatnie do gustu i stylu Panny Młodej. Bukiety przygotowane są ze starannie dobranych kwiatów, układane z dbałością o każdy szczegół oraz dodatkowo utrwalone profesjonalnymi preparatami.

Prezyzyjnie wykonane wianki, korsarze i ozdoby na konstrukcjach biżuteryjnych dodadzą elegancji zarówno Pannie Młodej, Druhnie, Mamie czy maleńkiej dziewczynce.

Kwiaty do butonierki mogą stanowić nie tylko subtelną dekorację dla Pana Młodego, ale również gustowny podarunek symbolizujący nasz szacunek, miłość i oddanie najbliższym nam osobom bez obecności których dzień ślubu i wesela nie byłby tak wspaniały.

Dekorację auta wykonujemy wyłącznie z żywych kwiatów, które są zabezpieczone profesjonalnymi preparatami. Montaż odbywa się w sposób nieinwazyjny dla karoserii auta.